Gold Care Parlatıcı Sünger Naturel

Gold Care Parlatıcı Sünger Naturel
Ürün Kodu: 192319

SATIŞ FİYATI:
5,75 KDV DAHİL
AD
Gold Care Parlatıcı Sünger Naturel

Tüm renkler için kullanabileceğiniz parlatıcı sünger, her gün ayakkabıları silme işlemini gerçekleştirebileceğiniz pratik bir çözüm olarak sunuluyor. Toz, kir, çamur gibi sebeplerle matlaşan ayakkabı, çizme ve botlar için işlevsel bir kullanıma sahip Gold Care Parlatıcı Sünger Naturel, CarreofurSA’nın Ayakkabı Süngerleri bölümünde yer alıyor.
Her renkten deri ayakkabılarınız için kullanabileceğiniz parlatıcı, birkaç saniyede ayakkabıların tozunu alıyor ve matlığını gideriyor. Her gün evden çıkarken pratik bir şekilde temizlik gerçekleştirebilmenizi sağlayan ürünü dilerseniz çantanızda taşıyarak gün içinde de kullanabilirsiniz.
Ayakkabıların boyama işleminin ardından her gün kullanıldığında tekrar boyama süresini uzatıyor ve uzun süre yeni pırıl pırıl bir görüntüye sahip olmalarını sağlıyor. Bot ve çizmelerin derisine zarar vermeyen bir içeriğe sahip doğal parlatıcı; rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olduğundan kolaylık sağlıyor. Alt kapağını çıkardıktan sonra işleminizi yapabilir; kapağı tekrar kapatarak yerine ürününüzü bir sonraki kullanıma kadar yerine kaldırabilirsiniz. Bu şekilde ürünün kurumasını önler ve uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.
Her gün temiz ve parlak ayakkabılara sahip olabilmek için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: