Goldmaster TM-100 Otomatik Çay Makinesi

Goldmaster TM-100 Otomatik Çay Makinesi
Ürün Kodu: 405900

SATIŞ FİYATI:
149,00 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Kullanışlı yapısının yanı sıra şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Goldmaster TM-100 Çay Makinesi, gerek iş yerinizde gerek evinizde, istediğiniz demde çayınızı hazırlar. Su ısıtıcı olarak da kullanılabilen otomatik çay makinesi, paslanmaz çelik gizli rezistansı ile suyunuzu güvenle ısıtır.

Geniş su haznesi, kolay dolum imkanı gibi özellikleriyle Goldmaster otomatik çay makinesi kullanımı oldukça pratiktir. 1,8 litre derin su haznesi ve 1 litrelik demliği ile yüksek kapasite imkanı sunar. Rahat okunabilen su seviye göstergesi ve özel hazne tasarımı, hem su haznesine hem de demliğe su eklenmesini kolaylaştırır. Sıcak su ısısı seçme özelliği sayesinde suyunuzu istediğiniz dereceye ayarlayabilir ve sabit bir sıcaklıkta tutabilirsiniz. Otomatik kapanma ile aşırı ısınmaya ve susuz kaynatmaya karşı güvenlik sistemi, her türlü kaza riskini yaşanmadan engeller. Üzerindeki mavi ve kırmızı ışıkları ise suyunuzun güncel durumunu gösterir. Küçük ev aletleri kategorisinde bulunan ve inox çelik gövdeye sahip cihaz ile çayınızı hızlı ve kolay bir şekilde demleyebilirsiniz.

Goldmaster TM-100 otomatik çay makinesi, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra şık ve güvenli tasarımı ile öne çıkan ürünü hemen satın almak için sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: