Gürsüt Süzme Yoğurt Kg

Gürsüt Süzme Yoğurt Kg
Ürün Kodu: 340034

SATIŞ FİYATI:
10,90 KDV DAHİL
KG
Gürsüt Süzme Yoğurt Kg

Süzme yoğurt lezzetini sofrasından eksik etmeyenler Gürsüt Süzme Yoğurt ile doğal ve sağlıklı bir ürüne kavuşuyor.

Hijyenik ambalajında arzu edilen miktarda satılan ürün, CarrefourSA açık yoğurtlar reyonunda satışa sunuluyor. Pastörize inek sütü, yoğurt mayası ve tuz ile imal edilen yoğurt, katkı içermeyen doğal tadıyla öne çıkıyor. Kalsiyum başta olmak üzere, diğer besin öğeleri açısından da hem çocuklar hem de yetişkinler için faydalı bir seçenek olan ürün, buzdolabında saklamak koşuluyla ambalajında belirtilen son kullanma tarihine kadar güvenle tüketilebiliyor.

Süzme yoğurdu tüm öğünlerde sade olarak yiyebileceğiniz gibi, farklı lezzetlerin yapımında malzeme olarak da kullanabilirsiniz. Örneğin makarna, pilav türü yemekleriniz için hazırlamayı düşündüğünüz sos tariflerinde değerlendirebilirsiniz. Haydari türü yoğurtlu mezeleri hazırlarken, kimi çorba ve tatlı tariflerinde kullanmak için tercih edebileceğiniz ürünü, etli, sebzeli yemeklerin yanında çeşni olarak da sunabilirsiniz. Kemik gelişimi, sindirim ve bağışıklık sistemini güçlendirme kapsamında besin desteği olarak üründen yararlanabilirsiniz.

Süzme yoğurt lezzetini keşfetmek veya alıştığınız yoğurt tadına sofranızda yer vermek için ürünü tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: