Gürsüt Yayık Tereyağ kg

Gürsüt Yayık Tereyağ kg
Ürün Kodu: 340032

SATIŞ FİYATI:
27,90 KDV DAHİL
KG
Gürsüt Yayık Tereyağ kg

CarrefourSA reyonlarında açık yağlar bölümünde yer alan Gürsüt Yayık Tereyağ, özel lezzeti, taptaze sarı rengi ve sürülebilir kıvamıyla öne çıkıyor.

Kahvaltıların vazgeçilmez lezzeti olan tereyağ, besin değerleri bakımından oldukça zengin ve enerji verici özelliklerinden dolayı da özellikle çocukların günlük beslenmesinde öncelikli sırada yer alıyor. Çocuğunuzun beslenme çantasına koyacağınız sandviç veya tostları arasına yayık tereyağ sürerek lezzetlendirebilirsiniz. Kolayca ekmeğe sürülebilen yağı bir kaşık yardımıyla farklı şekiller verip servis tabağına dizerek veya buz dolu bir kaseye koyarak misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Yemeklerinizi yayık tereyağ ile pişirdiğinizde çok daha lezzetli ve faydalı öğünler oluşturabilirsiniz.

Yayık tereyağ yapılışı diğer tereyağlara göre daha geleneksel yöntemlerle gerçekleştirildiği için yağın kendinden hafifçe tuzu vardır, ekstra tuz katmanıza gerek yoktur. Pilavların, makarnaların veya çorbaların vazgeçilmez tadı tereyağın, mis gibi kokusunu ve yemeklerinize katacağı lezzeti tüm sevdiklerinizle sofranızda paylaşabilirsiniz. Özel davetlerde ya da çay saatlerinde tüketilen böreklere, kurabiyelere katılan birkaç kaşık yayık tereyağ ile mükemmel lezzetler yaratabilirsiniz.

Hijyenik ve ince naylon ambalaja sarılmış olarak sunulan bu lezzetli tereyağı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: