Hayat Su 0,33 lt Pet Mascot

Hayat Su 0,33 lt Pet Mascot
Ürün Kodu: 478512

SATIŞ FİYATI:
1,25 KDV DAHİL
AD
Hayat Su Maskotlarıyla Su İçmek Artık Çok Eğlenceli!

CarrefourSA reyonlarında sular bölümünde yer alan Hayat Su 0,33 lt Pet Mascot Disney karakterleriyle dikkat çekiyor. Çocuğunuzun gelişimi için düzenli su içmesini sağlamasıyla aile sağlığınıza katkı sağlıyor.

Türkiye'nin çocuklara özel ilk su şişesi olma özelliği ile öne çıkıyor. Yarım litrelik taşıması kolay ambalajı ve mineralli yapısı sayesinde çocuğunuzun günlük su ihtiyacını karşılamasına yardımcı oluyor. Sağlıklı suyu okula da götürsün diye çocuğunuzun beslenme çantasına rahatlıkla konabiliyor. Özellikle yaz aylarında su kaybının artması sebebiyle su içme ihtiyacı sık olacağı için mutlaka çantanızda bulundurmanız öneriliyor.

Adana, Sakarya ve İzmir illerindeki doğal kaynaklardan el değmeden şişeleniyor. İçimi kolay hafif tadı ve dengeli mineral yapısı ile dikkat çeken ürün günlük mineral ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı oluyor. Yaz mevsiminde serinletme etkisinden maksimum derecede hissedilmesi soğuk olarak içilmesi öneriliyor. Ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.


Ürünümüzde karakter seçeneği vardır. (Elsa, Anna, C3P, Darth Vader, Olaf, Stromtrooper) Seçmiş olduğunuz karakteri "Sipariş Notu" kısmında belirtiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: