% 25 İndirim Hindistan Cevizi

Hindistan Cevizi
Ürün Kodu: 3522

ESKİ FİYAT:
3,99
SATIŞ FİYATI:
2,99 KDV DAHİL
AD

Hindistan cevizi insan vücuduna oldukça faydası olan mükemmel bir besindir. Anne sütüne eşdeğer özellikteki laurik asit özellikle kan sağlığı açısından çok faydalıdır. CarrefourSA meyve&sebze reyonlarından rahatlıkla satın alabileceğiniz Hindistan cevizi, yüksek oranda lif içermesinin yanında karbonhidratlar açısından da oldukça zengindir. Diyabet hastaları için önerilen Hindistan cevizi diyabeti dengeler . Kinetin ve Trans-zeatin maddeleri içeren bu ürünün yaşlanmayı geciktirdiği düşünülüyor.

Hindistan cevizi oldukça lezzetli bir ürün olmasının yanında antiviral, antifungal, anti bakteriel özellikleri sayesinde bağışıklık sistemini de oldukça güçlü tutar. Karın boşluğundaki fazla yağları eriterek bu yağların neden olduğu bir takım hastalıkların önüne geçer. Yağ yakıcı özelliği yanında açlık hissini bastırarak iştahı keser. Bu sayede kilo vermeye yardımcı olur.

Yapılan araştırmalar sonucunda düzenli olarak Hindistan cevizi kullanımının genel vücut sağlığı açısından çok faydalı olduğu kanıtlanmıştır. CarrefourSA'da satılan tropikal meyveler arasında yer alan Hindistan cevizi cilt sağlığı ve saç bakımı için de faydalıdır. Özellikle bir çok saç bakım ürününün en çok kullanılan maddesidir.

Siz de bu eşsiz meyve ile daha sağlıklı olmak için ürünü hemen satın alabilirsiniz.

3522
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: