Hipp 3 Organik Devam Maması 300 g

Hipp 3 Organik Devam Maması 300 g
Ürün Kodu: 324858

SATIŞ FİYATI:
30,90 KDV DAHİL
AD
Hipp 3 Organik Devam Maması 300 g

CarrefourSA Hazırlanacak Kutu Besinler reyonunda sizlere sunulan Hipp 3 Organik Devam Maması 300 g, bebeklerinizin beslenmesinde sizlere yardımcı olacak doğal bir mamadır. Üretiminde kullanılan tüm ürünler, tamamen organik tarım ile yetiştirilir. Kesinlikle tarım ilacı kullanılmadan yetiştirilen ürünler, bebeğinizin hassas bünyesine tam uyum sağlar.

İçeriğinde bulunan probiyotikler sayesinde hazmı kolaydır ve gaz oluşumuna neden olmadığı gibi, bebeğinizin sindirim sisteminin gelişimine katkı sağlar. İçerdiği prebiyotikler ise bebeğinizin bağışıklık sisteminin güçlenmesinde ve bu sayede hastalıklara karşı direncinin artmasında büyük rol oynar. Doyuruculuğu da oldukça yüksek olan Hipp 3 organik devam maması sayesinde bir dahaki beslenme saatine kadar bebeğiniz huzurlu ve mutlu kalır.

Birçok kalite kontrol testinden de başarıyla geçerek dünyanın en faydalı devam mamaları arasında gösterilmiştir. 10. aydan itibaren bebeğinizin beslenmesinde kullanabileceğiniz devam maması, kolay hazırlanır ve içimi kolaydır. Aynı zamanda; herhangi bir koruyucu katkı maddesi kullanılmadan üretildiğinden, bebeğinizin beslenmesinde içiniz rahat bir şekilde, güvenle kullanabilirsiniz.

Bebeğinizi organik ve sağlıklı besinlerle tanıştırmak için Hipp 3 devam sütünü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

324858
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: