Hipp İyi Geceler Sütlü Yulaf Elma

Hipp İyi Geceler Sütlü Yulaf Elma
Ürün Kodu: 286832

SATIŞ FİYATI:
14,95 KDV DAHİL
AD
Hipp Iyi Geceler Sutlu Yulaf Elma

Bebeğinizin büyüme döneminde güvenle kullanabileceğiniz ek gıdalar için CarrefourSA reyonlarında Hazırlanacak Kutu Besinler bölümü altında yer alan Hipp İyi Geceler Sütlü Yulaf Elma ürününü tercih edebilirsiniz. Böylece bebeğinizin gelişimini hem lezzetli hem de sağlıklı bir mamayla desteklersiniz.

Bebeğinizin daha uzun süre tok kalmasını sağlayan ürün, böylece düzenli uyku uyumasına da yardımcı olur. Tamamen organik malzemelerden üretilen ek gıda, yulaf ve elma karışımını içerir. Lezzetli olmasıyla iştahsız bebekler için de tercih edebilirsiniz. Renklendirici veya koruyucu madde içermez. Ayrıca, ilave şeker de barındırmaz; tatlı içeriği, süt şekeri laktozdan ve elmadan ileri gelir.

6. aydan itibaren doktorunuzun tavsiyesiyle kullanmaya başlayabileceğiniz ek gıda, organik devam sütüyle üretilmiştir. Bu sayede sadece su ile kısa zamanda ve pratik bir şekilde tüketilmeye hazır hale getirebilirsiniz. Vitamin, lif ve mineral açısından zengin tam tahıllı undan elde edilen ürün, aynı zamanda kalsiyumla birlikte bebeğinizin kemik ve diş gelişimine de yardımcı olur.

250 gramlık pakette satılan ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: