Hipp Natal Emziren Anneler İçin Granül Bitki Çayı 200 g

Hipp Natal Emziren Anneler İçin Granül Bitki Çayı 200 g
Ürün Kodu: 280233

SATIŞ FİYATI:
25,90 KDV DAHİL
AD
Hipp Natal Emziren Anneler İçin Granül Bitki Çayı 200 g


Yeni doğum yapmış kadınların emzirme döneminde tercih ettiği Hipp Natal Emziren Anneler İçin Granül Bitki Çayı 200 g, CarrefourSA reyonlarının Bebek Sütleri ve Çayları bölümünde yer alıyor. Isırgan, frenk kimyonu, anason, rezene, melisa ve limon aroması içeren ürün, anneliğin ilk günlerini daha kolay geçirmenize yardımcı olabilecek özellikler taşıyor.
Anne sütü üretimini sağlayan prolaktin ve oksitosin hormonlarının daha fazla salgılanmasına yardımcı olan bitkilerden üretilen içecek, süt üretimini artırıyor. Sindirim sistemini düzenleyen ürün, lohusalık döneminde sıkça yaşanan şişkinlik gibi sorunları gidermeye yardımcı olan rezene gibi bitkilerin yanı sıra sinirleri yatıştırmaya yardımcı olan melisa gibi bitkileri de içeriyor. Ürün, doğum sonrasında güçten düşen vücudunuzu toparlamanızda; vitamin, mineral ve sıvı ihtiyacını karşılamanızda yardımcı oluyor.
Ürünün hazırlanışı oldukça kolay ve zahmetsiz olduğundan bebeğinizle ilgilenirken çok kısa bir vakit ayırarak çayınızı hazırlayabilir; afiyetle tüketebilirsiniz. Bir fincan içerisine 200 ml. taze kaynatılmış ılık veya soğuk suyu döküp üründen 4 çay kaşığı ekleyerek karıştırdığınızda içeceğinizi hazırlamış oluyorsunuz.
Glüten, renklendirici ve koruyucu içermeyen karışımı, şeker ilave etmeden tüketebilirsiniz. Günde 2-3 bardak içebileceğiniz ürünü denemek isterseniz hemen sepetinize ekleyebilir; kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: