Hipp Organik Erik Püresi 125 g

Hipp Organik Erik Püresi 125 g
Ürün Kodu: 280244

SATIŞ FİYATI:
4,45 KDV DAHİL
AD
Hipp Organik Erik Püresi 125 g

Bebeğinizin ek gıdaya ihtiyaç duyduğu 4'üncü ay itibari ile meyve pürelerini deneyebilirsiniz. Hipp Organik Erik Püresi 125 g, CarrefourSA Hazır Besinler - Kavanozlar bölümünde yer alıyor.

Ek gıda dönemi, tercih edilecek besin maddesine göre 4'üncü ay itibari ile başlıyor. Anne sütü ile sindirimi öğrenen bebeğiniz, yeni tatlar eşliğinde günlük besin ihtiyacını farklı takviyelerle karşılamaya devam ediyor. Tam bu esnada tercih edeceğiniz organik meyve püreleri, bebeğinizin meyvelerle tanışmasını sağlıyor. Ürün, organik gıda yönetmeliğine uygun olarak saf meyveden üretiliyor ve ek olarak şeker barındırmıyor. Bebeğinizin sindirim sistemini olumsuz bir şekilde etkileme ihtimali olan glüten maddesi, renklendirici, kıvam artırıcı ve buna benzer diğer katkı maddelerini de içermiyor. Sahip olduğu yüksek oranda C vitamini ile bebeğinize gönül rahatlığı ve güven içinde sunabilirsiniz.

Kavanoz maması olarak ürün, gittiğiniz her yere bebek çantanıza atarak yanınızda pratik bir şekilde taşıyabileceğiniz formdadır. Isıtma ya da hazırlama gibi işlemler gerektirmeden her zaman tüketime hazırdır. Bebeğinizin hassas sindirim sistemi ve besin ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmış ürünü hemen denemek için siparişinizi vererek kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: