Hobby Sıvı Sabun Romantik 4 Lt

Hobby Sıvı Sabun Romantik 4 Lt
Ürün Kodu: 289981

SATIŞ FİYATI:
10,90 KDV DAHİL
AD
Hobby Sıvı Sabun Romantik 4 Lt

Ekstra nemlendirici içeren gliserinli Hobby Sıvı Sabun Romantik 4 Lt, ellerinizi yumuşatır ve hoş bir çiçek kokusu bırakır. CarrefourSA Sabunlar reyonunda yer alan ürün, özel formülü sayesinde el temizliğinde etkileyici çözümler sunar.
Gün içerisinde ellerinizin temas ettiği yerlerden bulaşan bakteriler ve hastalık yapıcı mikro organizmalar dokunma yolu ile bedeninize kolaylıkla geçer. Özellikle toplu taşıma araçları gibi ortak kullanım alanlarında veya elden ele geçen para üzerindeki zararlı maddelerin ellerimizden arınmasında el temizliği, beden sağlığımız için oldukça önemlidir. Bağışıklık sistemi güçlü olmayan okul çağındaki çocuklarınızın gün içerisinde sık sık ellerini etkili bir sabun ile yıkamaları da tavsiye edilmektedir. Ürün, içeriğindeki etkin maddeler yardımı ile ellerinizde biriken kiri ve zararlı bakterileri hızlıca temizler. Yağ çözücü özelliği ile derinlemesine temizlik yaparak yağı ellerinizden arındırır. Gliserin içeren ürün, ellerinizin nem dengesini koruyarak kurumasını engeller. Her cilt tipine ve pH değerine uygun olan ürünü kendiniz ve aile üyeleriniz için güvenle kullanabilirsiniz.
Ellerinize bahar çiçeklerinin kokusunu katmak için ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: