% 18 İndirim HP Deskjet 1515 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

HP Deskjet 1515 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
Ürün Kodu: 414970

ESKİ FİYAT:
169,00
SATIŞ FİYATI:
139,00 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Hp otomatik açılma / otomatik kapanma teknolojisine sahip, kullanıcı dostu bir kontrol paneli içeren, dakikada 18 sayfa A4 baskı olanağı sağlayan HP Laserjet yazıcı, evde veya ofiste kullanım kolaylığı sunuyor. Bilgisayar ve yazıcılar alanında uzman, seçkin markalardan HP tarafından üretilen HP Laserjet p1102 Toner, profesyonel kalitede, keskin görüntüler içeren baskılar yapmanıza imkan tanıyor.

Uygun maliyetle daha keskin ve kaliteli görüntüler elde edebileceğiniz HP Laserjet p1102, aynı zamanda çevre dostu bir yazıcı olmasıyla ön plana çıkıyor. Baskı faaliyetinizi algılayarak otomatik açılıp, kapanan teknolojisi sayesinde enerjiden tasarruf edebilir, çevre üzerindeki zararlı etkilerinizi azaltabilirsiniz.

HP Laserjet p1102 Yazıcı, 150 yaprak kapasiteli ürün tepsisi ile kartonlara, slaytlara kadar çok çeşitli baskı yapmanıza imkan tanıyor. HP Smart Install sayesinde kurulum CD’sine gerek kalmadan iki dakika gibi çok kısa bir süre içinde istediğiniz belgeyi yazdırabilirsiniz. Bunun yanı sıra; HP ePrint, ePrint Kablosuz Doğrudan yazdırma ve AirPrint özelliği içeren mobil cihazlardan kablosuz bir şekilde dokümanınızı basabilirsiniz.

Hem kolay hem güvenilir HP LaserJet baskısından yararlanmak için kullanışlı bilgisayar aksesuarlarından biri olan ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: