Hüner Paket Margarin 250 g

Hüner Paket Margarin 250 g
Ürün Kodu: 40512

SATIŞ FİYATI:
2,80 KDV DAHİL
AD
Huner Paket Margarin 250 g

Evinizi saran mis gibi anne kurabiyelerinin, kek ve böreklerinin dayanılmaz kokusunu hanginiz hafızalarınızdan çıkarabilirsiniz ki? Özellikle hamur işleri için özenle formüle edilmiş Hüner Paket Margarin, çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane misali paketiyle tepsi tepsi leziz kurabiye ve böreklere dönüşür. Sözü edilen enfes tadların sihirli reçetesi becerekli hanımlar tarafından pek açık edilmese de, bu gizli sır CarrefourSA soğutuculu margarin reyonlarında dayanılmaz tadı sofralarına taşımak isteyen herkesi bekliyor.

Trans yağ içermeyen Hüner margarin, tamamen bitkisel kaynaklıdır. Dolayısıyla günlük enerji miktarının büyük bir kısmını karşılayan ekonomik ve tavsiye edilen günlük miktarlarda tüketildiğinde sağlığa faydalı bir gıdadır. Doğru koşullarda muhafaza edildiğinde tazeliğini uzun süre saklar.

Vücut gelişimi ve yenilenmesinde büyük katkısı olan ve vücut tarafından direkt olarak üretilemeyen Omega 6 ve Omega 3 yağları yanı sıra A, D vitaminleri içerir. Sağladığı enerjiyle metabolizmanızı hızlandıran Hüner margarini 250 gr'lık ambalajında sepetlerinize eklemeyi unutmayın. Hünerli ellerden çıkan muhteşem lezzetleri sabırsızlıkla bekleyen dost, arkadaş ve sevdiklerinizle keyifli tatları paylaşmak için siz de Hüner Margarin’i tercih edebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: