% 12 İndirim İçim Bidon Yoğurt 2 kg

İçim Bidon Yoğurt 2 kg
Ürün Kodu: 365165

ESKİ FİYAT:
8,50
SATIŞ FİYATI:
7,45 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
İçim Bidon Yoğurt 2 kg

CarrefourSA reyonlarında Kaymaklı ve Kaymaksız Yoğurtlar bölümünde yer alan İçim Bidon Yoğurt, besleyici özellikleri ve faydaları ile ön plana çıkıyor. İçerisinde kemik sağlığı için oldukça önemli olan kalsiyumu çok fazla barındıran İçim yoğurt, hem sevdiklerinizin hem de ailelerinizin beslenmesinde ideal hale geliyor.

Sindirimin düzenlenmesine yardımcı olan yoğurt, kilo vermeye yardımcı olmak ve kan basıncını düzenlemek gibi birçok konuda insan sağlığına katkıda bulunuyor. Yemeklerinizin yanında sade olarak sunabileceğiniz gibi içerisine ekleyeceğiniz sebzeler ve aromalarla da sunabilirsiniz. Salatalık ile cacık yapabileceğiniz gibi, peynir ve baharat ekleyerek haydari de yapabilirsiniz. Sevdiklerinize ve ailenize sunacağınız lezzetli alternatifler yaratmanıza yardımcı olan İçim Yoğurt, 2 kg'lik bidonunda sunuluyor.

Özellikle kış aylarında tüketildiğinde soğuk algınlığı ve grip gibi yaygın hastalıklara karşı sizin ve sevdiklerinizin bağışıklığının güçlenmesine önemli bir katkı sağlıyor. Hem lezzetli hem de sağlıklı bir alternatif olan yoğurdu, buzdolabınızda uzun süre saklayabilirsiniz. Kilo kontrolünün sağlanmasına yardımcı olmanın yanı sıra, vücut direncinin artmasına yardımcı oluyor.

Siz de İçim yoğurdu denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilrsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: