% 12 İndirim İçim Günlük Süt 1 lt

İçim Günlük Süt 1 lt
Ürün Kodu: 387047

ESKİ FİYAT:
3,90
SATIŞ FİYATI:
3,45 KDV DAHİL
AD
İçim Günlük Süt 1 lt

CarrefourSA reyonlarında Günlük Sütler bölümünde yer alan İçim Günlük Süt; protein ve kalsiyum deposu olması sayesinde çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerine destek sağlıyor. Katkı maddesi içermeyen %100 doğal saf yapısı ile ailelerine en iyisini vermek isteyen, özenli annelerin içini rahatlatıyor. Aile boyu sağlıklı tüketime uygun olarak üretilen İçim Günlük Süt; kahvaltılarda, öğün aralarında ve gece uyumadan önce severek tüketiliyor.

Sütün doğal lezzeti ve besin değerleri korunarak tüketime hazır hale getirilen İçim Günlük Süt; çiğ sütte bulunan hastalık yapıcı mikroorganizmalardan kaynaklanan sağlık risklerini ortadan kaldırıyor, büyüme çağındaki çocuklar için kemik gelişimine katkı sağlıyor. İleriki yaşlarda ise kemik erimesi ve diğer hastalıklara karşı; vücuda direnç kazandırırken, sütü sadece çocukların tükettiği bir içecek olmaktan çıkarıyor.

Çocuklara süt içme alışkanlığı kazandıran ve tazeliğinden gelen lezzeti ile çay saatlerinin yerini, sütün yanında yenilen bisküvi saatlerine bırakmasını sağlayan İçim Günlük Süt; aile boyu tüketime yönelik 1 lt şişeler halinde üretiliyor. Mutfaktan yayılan mis gibi kokusuyla, tüm evi saran yemek arası atıştırmalıkların ve konuklarımıza ikram ettiğimiz poğaçaların, keklerin, böreklerin, pastaların lezzetine lezzet katıyor.

İçim Günlük Sütü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: