İçim Kaymaksız Yoğurt 1000 g

İçim Kaymaksız Yoğurt 1000 g
Ürün Kodu: 303043

SATIŞ FİYATI:
4,50 KDV DAHİL
AD
İçim Doğal Yoğurt 1000 g

Gerek yemeklere lezzet katmak gerekse ayran hazırlamak için kullanabileceğiniz ürünü, sahip olduğu besin değerleri ve benzersiz tadıyla dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. CarrefourSA Kaymaklı ve Kaymaksız Yoğurtlar bölümünde sizlere sunulan İçim Doğal Yoğurt 1000 g ile birbirinden güzel sosların yanı sıra yemeklerinizin yanında sunabileceğiniz hem ferahlatıcı hem de doğal içecekler hazırlayabilirsiniz. Çeşitli kurabiye, tatlı ve hamur işi tariflerinde de kullanılan ürün, hazırlanan yiyeceklere lezzet ve kıvam verirken, yiyeceklerin besin değerlerini de hayli artırır. Meyvelerle hazırlayacağınız karışımlarda da yer verebileceğiniz ürünü günün her saatinde rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Ürünün sahip olduğu dengeli protein ve yağ oranı, gereksinim duyduğunuz makro besin ögelerinin bir kısmını karşılayabilir. Sütten gelen kalsiyum ve diğer mineraller açısından da zengin olan doğal besin, içinde bulunan probiyotik ve prebiyotikler aracılığıyla da sindirim sisteminizin daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olur. Gelişim çağındaki çocuklar ve yaşlılar başta olmak üzere herkesin sıklıkla tüketmesi önerilen ürün, kemik ve diş sağlığının korunmasında etkili rol oynar.

Pratik kullanımlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: