% 13 İndirim İçim Kaymaksız Yoğurt 2250 g

İçim Kaymaksız Yoğurt 2250 g
Ürün Kodu: 323128

ESKİ FİYAT:
9,10
SATIŞ FİYATI:
7,95 KDV DAHİL
AD
Ülker İçim Homojenize Yoğurt 2250 g

CarrefourSA reyonlarında Kaymaklı ve Kaymaksız Yoğurtlar bölümünde yer alan Ülker İçim Homojenize Yoğurt, besleyici özellikleriyle ve besin değerleri ile ön plana çıkıyor. Kemik sağlığı açısından önemli olan kalsiyum minerali bakımından zengin olan yoğurt, hem meze yapımında hem yemeklerinizde kullanılacak bir besin haline geliyor.

Günlük hayatta normal olarak tüketebileceğiniz gibi farklı baharat ve çeşniler ile mezeler hazırlayabilirsiniz. Yoğurtlu semizotu, haydari gibi mezelerle yemek masalarınızı zenginleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra pilavlarınızın yanına alternatif olarak yapacağınız cacık için Ülker yoğurdu kullanabilirsiniz. Garnitürler yoğurdu bir araya getirerek makarnalarınıza sos yapabilirsiniz. Çay saatlerinizde misafirlerinize sunabileceğiniz yiyecekleri hazırlarken de İçim homojenize yoğurdu tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra amerikan salatası yapımında da homojenize yoğurdu kullanabilirsiniz.

Patlıcan, mantı, biber kızartması ve İskender gibi ana yemeklerinizin yanında da servis edebileceğiniz İçim yoğurt, B12 vitamini açısından zengindir ve bu sayede insan sağlığına birçok katkısı bulunmaktadır. Yemeklerinizde ve mezelerinizde kullanabileceğiniz Ülker homojenize yoğurt, 2250 gramlık kabında sunuluyor.

Siz de İçim homojenize yoğurdu denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: