İçim Kozalak Tereyağ 500 g

İçim Kozalak Tereyağ 500 g
Ürün Kodu: 267313

SATIŞ FİYATI:
16,90 KDV DAHİL
AD
Icim Kozalak Tereyagı 500 g

Mutfakta hazırlanan pek çok yemekte kullanılan yağların vücudunuz için ne derece yararlı olduğuna dikkat etmeniz, sağlıklı öğünler hazırlayıp tüketmeniz için son derece önemlidir. CarrefourSA tarafından Tereyağ reyonunda sunulan İçim Kozalak Tereyağı 500 g ile yemeklerinize lezzeti sağlıklı bir şekilde getirebilirsiniz. Tavada pişireceğiniz yumurtadan hazırlayacağınız hamur işi ve tatlılara kadar çok geniş bir kullanım alanı olan ürün, yemeklerinizin besin değerini oldukça artırır.

Gün içinde tüketmeniz gereken makro besinler arasında yer alan yağı, en doğal ve sağlıklı yoldan almanızı sağlayan ürün, sabah kahvaltılarının da vazgeçilmez yiyecekleri arasında bulunur. Doğal ürünü ekmeğe sürerek reçel ya da balla bir arada servis ettiğinizde çocuklarınız güne gayet canlı ve enerjik bir şekilde başlayabilirler. Sinir sisteminden iç organların çalışma düzenine kadar pek çok noktada işlevsel olan doğal yağlar, hücreler için de önemli besin maddeleridir. Aktif bir yaşantısı olanların ve sporla uğraşanların enerji gereksinimlerini karşılamalarına da yardım eden ürün, küçük ya da büyük herkesin rahatlıkla tüketebileceği hayvansal yağların başında yer alır.

500 gramlık kullanışlı paketlerde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: