İçim Laktozsuz Süt 1lt

İçim Laktozsuz Süt 1lt
Ürün Kodu: 292985

SATIŞ FİYATI:
4,15 KDV DAHİL
AD
İçim Laktozsuz Süt 1lt

İçim Laktozsuz Süt 1lt, yağ sütü bulundurmuyor. Doğal içeceği seven ancak sindiriminde zorluk yaşayanların tercihi olan laktozsuz ürün, şişkinlik ve hazımsızlık sorunlarına çözüm oluyor. Günün her saatinde tüketime uygun olarak sınıflandırılıyor. Günün ilk kahvesine eşlik edebildiği gibi gece, uyku öncesinde de içilebiliyor. Laktoz intoleransı olanlar için hazırlanan ürün, standart türünün sahip olduğu tüm besin değerlerini içeriyor. Vitamin, kalsiyum ve protein değerlerini aynen koruyor. Tadı, klasik olanlarına göre biraz daha tatlı olarak algılanabilirken, ayırt edilmesi neredeyse imkansız olarak tanımlanıyor. Üzerinde üretim ve son kullanım tarihi yer alıyor; yazılı bulunan tarihe kadar güvenle tüketilebiliyor. Oda sıcaklığında raf ömrü süresince muhafazası uygun olurken, açıldıktan sonra buzdolabında saklanması ve en fazla 3 gün içinde tüketilmesi salık veriliyor.
CarrefourSA reyonlarında Tam Yağlı Uzun Ömürlü Sütler kategorisinde yer alıyor. Pastörize olarak üretilen içecek, çiğ olarak paketi açıldığı anda tüketilebildiği gibi hamur işlerinde, tatlılarda, yemeklerde pişirilerek veya et marinasyon işleminde de kullanılabiliyor.
Siz de laktozsuz içecek ile sindirim sorununun üstesinden gelebilir; doğal sağlıklı ürünün lezzetinden vazgeçmeden rahat içimi deneyimleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: