İçim Yayık Tereyağ 250 g

İçim Yayık Tereyağ 250 g
Ürün Kodu: 156512

SATIŞ FİYATI:
8,75 KDV DAHİL
AD
Ulker Yayık Tereyag 250 g

Yayıkta üretilen Ülker Yayık Tereyağı 250 gramlık ambalajında CarrefourSA reyonlarında sizlere sunuluyor.

İnek sütünden elde edilen kremanın geleneksel yöntemler ile yayıkta işlenmesiyle elde edilen yayık tereyağı, lezzeti sayesinde hem yemeklerinizin hem de kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olmaya aday oluyor. Sofralarında doğal ve sağlıklı ürünler bulundurmak isteyenler için üretilen ve protein, A vitamini, fosfor ve kalsiyum açısından zengin olan yayık tereyağı, sizin ve ailenizin bir tereyağından beklentilerinizi karşılayacak niteliklere sahip bulunuyor.

Yüksek doymuş yağ oranına sahip hayvansal bir gıda maddesi olan tereyağı, diğer yağlar arasında en yüksek oranında proteinin yer aldığı gıda olması sebebiyle yüksek besin değerine sahiptir. Geçmişteki kötü ününün önüne geçerek, vücuttaki enerji tüketiminde rol oynar, kilo alım hızını dengelenmesine ve sindirimin çalışmasına yardımcı olur. Kendine has kokusu ve eşsiz lezzetiyle özellikle kahvaltılarda çiğ bir şekilde ekmeklerin üzerine sürerek de tüketebilirsiniz.

CarrefourSA'nın Yumurta & Tereyağ ve Margarin reyonunda satışa sunulan yayık tereyağını kahvaltılarınızde ve yemeklerinizde kullanmak için kolay bir şekilde sepetinize ekleyerek satın alabilir ve hızlı bir şekilde adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: