İçimino Çikolatalı Süt

İçimino Çikolatalı Süt
Ürün Kodu: 156511

SATIŞ FİYATI:
1,00 KDV DAHİL
AD
İçimino Çikolatalı Süt

Aromalı uzun ömürlü süt kategorisinde yer alan içimino Çikolatalı Süt, özellikle gelişim çağındaki çocukların kemik sağlığı için tüketmesi gereken sütü, çikolata ile birleştirerek keyifli bir sunum haline getiriyor. Besleyiciliği ve enfes çikolata aromasıyla çocuklara sütü sevdiriyor.

Besin değeri yüksek aynı zamanda önemli bir kalsiyum kaynağı olan süt ile çocuğunuz güne zinde başlar. Gün içerisinde alması gereken vitamin ve mineralleri süt ile büyük ölçüde karşılamasını sağlar. Bu sayede kemik yapısı güçlenir ve sağlıklı bir gelişim süreci yaşar. Ayrıca düzenli tüketimi ile bağışıklık sistemi güçlenir, hastalıklara karşı direnç sağlaması kolaylaşır.

Çikolata aromalı süt, sütü sevmeyen çocuklar için de alternatif bir üründür. 200 mililitrelik kutular halinde satışa sunulan uzun ömürlü çikolatalı süt ile çocuğunuz için kahvaltıları çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Sağlıklı içeriği ve enerjisi ile çocuğunuzun gün boyu zinde kalmasını sağlayabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ile de her an yanınızda taşıyabilir, okulda ya da dışarıda tüketimini kolaylaştırabilirsiniz.

Çocuğunuzun severek tüketeceği CarrefourSA reyonlarında yer alan bu ürünü tek tıkla sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: