Inca IMF-204S 4'' Siyah Masaüstü Usb Fan

Inca IMF-204S 4'' Siyah Masaüstü Usb Fan
Ürün Kodu: 477650

SATIŞ FİYATI:
19,90 KDV DAHİL
AD
Inca IMF-204S 4'' Siyah Masaüstü Usb Fan 
 
IMF-204S  Çalışırken Siz Serinleyin..!

INCA IMF-204S  bilgisayar başında uzun zaman geçiren kullanıcıların, doğal ve hızlı serinliğe kavuşabilmesi için USB bağlantılı masaüstü fanı tasarladı. Süper sessiz çalışan IMF-204S USB fan; aşağı- yukarı hareket kabiliyeti, dahili açma-kapama tuşu, hafif tasarımı ve adaptör gerektirmeyen yapısıyla sizi serinletmek için daima yanınızda olacak!

Sorunsuz Bağlantı

IMF-204S fan çalışmak için adaptör, pil ya da ek kablo gerektirmez, bilgisayarınızın USB portuna bağlanır ve hızlıca kurulur.

Metal Dayanıklı Kasa

INCA IMF-204S  USB fan, kaliteli metalden tasarlanmış kasaya sahiptir. IMF-204S  Sert metal yapısı ile darbelere karşı dayanıklıdır. Dar aralıklarla düzenlenmiş ızgara yapısı ile güvenliğiniz kontrol altındadır. Zarif tasarımı sayesinde masaüstünüze şıklık katacak, serinliğin keyfini yıllarca sürebileceksiniz.

Alüminyum Bıçak

IMF-204S  USB fan da 4 adet Alüminyum kanadı bulunmaktadır , hava akımının daha hızlı iletilmesini sağlayarak yüksek seviyede soğutma gücüne sahiptir. Plastik malzemeden çok daha uzun ömürlüdür.

Aşağı Yukarı Ayarlanabilen Başlık

INCA IMF-204S   USB fan, aşağı- yukarı hareketli yapıya sahiptir. Masa başında hangi pozisyonda olursanız olun fanınızı istediğiniz gibi konumlandırabilir, doğal serinliğin keyfini sürebilirsiniz.

Açma-Kapama Tuşu

INCA IMF-204S  USB fanı arka panelinde bulunan açma-kapama tuşu sayesinde USB kablo tak-çıkar derdi olmadan kolayca kullanabilirsiniz. Fanı çalıştırmak istediğinizde arkadaki tuşu (1) konuma getirin, fanınız hızlıca açılacak ve serinletme görevini üstlenecektir. Fanınızı kapatmak için (0) konumuna getirmeniz yeterlidir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

· Metal Fan
· 4 Alüminyum Bıçaklı
· Siyah Renk
· Boyutlar: 15x9.5x15.5cm (4 inch)
· Ağırlık: 0.35kg
· Güç: 2.5W
· Çalışma Hızı: 50HZ
· Aşağı Yukarı Ayarlanabilen Başlık
· Tek Hız Ayarı
· Açma Kapama Düğmesi
· Güç Kaynağı: USB
· USB Girişli Tüm Bilgisayarlarla Uyumlu

KUTU İÇERİĞİ

· IMF-204S USB Fan
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: