Inca IMG-356 Laser Gaming Mouse

Inca IMG-356 Laser Gaming Mouse
Ürün Kodu: 477649

SATIŞ FİYATI:
16,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
IMG-356 LASER GAMING MOUSE

Rahat, Modern ve Ergonomik Dizayn
Şekilli kavrama yerleri ile üretilmiş, cam dışında her yüzeyde çalışabilen yeni laser mouse, maksimum düzeyde kullanım rahatlığı sağlar. Her parmağınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen tasarımı ile hem ihtiyaçlarınızı karşılayacak, hem de oyun oynamanın zevkine varacaksınız.

Oyun İçinde 2400 DPI Geçişi

Oyun esnasında nişan alma pozisyonunda iken yüksek manevralar arasında seçim yapabilecek, her parmağınızla rahatlıkla ulaşabileceğiniz DPI ayar tuşu ile ışık hızında hızlıca geçiş imkanı bulabileceksiniz.

6 Adet Tuş

6 adet tuş sayesinde oyunları kendi istediğiniz şekilde programlayabilirsiniz. Ayarlarınızı istediğiniz profilde kaydedebilir, daha fazla işi hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
Yüksek Hızda Kaydırma Tekerleği

Oyun esnasında istediğiniz moda size karar vereceksiniz. Tıklamalar arası geçiş için menü seçeneklerini hızlı bir şekilde seçebilecek, süratle döndürerek web sayfalarında gezebileceksiniz.
Ezilme ve Darbelere Dayanıklı Kablo -Soket

Yeni laser mouse teknolojisine göre uyarlanan sağlam ve dayanıklı kablosu ile oyun esnasında gerçekleşebilecek kırılma ve ezilmelere maruz kalmadan sağlam soketi ile oyununuzu dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

RFI Topu

INCA’nın yeni laser mouse teknolojisine göre özel olarak uyarladığı sağlam ve dayanıklı RFI topu cep telefonu vb. gibi dış sinyal yayan cihazların kabloyu etkilemesini engellerken, mouse’unuzun bilgisayar ortamı ile daha sağlıklı bağlantı kurmasını sağlar. Ayrıca özel ipli kablo sayesinde ezilme, bükülme ve darbelere maruz kalmadan, oyununuzu dilediğiniz gibi oynayabilme kolaylığı sunar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kablolu Laser Gaming Mouse Oyun Tutkunlarına Özel Olarak Üretilmiştir Cam Dışında Her Yüzeyde Çalışır 800/1200/1600/2400 DPI Optik Çözünürlük Kablo Uzunluğu : 150 cm Ürün Boyutu : 123x74x40 mm Ağırlık : 125 gr Tuş Sayısı : 6D Butonlar :Sol/Orta/Sağ/İleri/Geri/DPI Buton Tuş Ömrü :3.000.000 Tıklama Uygulama : IBM/PC/AT/XT/386/486/PENTIUM Operasyon Sistemi : Windows 97 / 98 / 2000 / MAC / VISTA /XP/ WIN7 / WIN8 Yenileme Oranı : 2400 Kare/S

PAKET İÇERİĞİ
IMG-356 Mouse x1
Kullanım Kılavuzu x1

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: