Inca IWM-280S Gri&Siyah Kablosuz Mouse

Inca IWM-280S Gri&Siyah Kablosuz Mouse
Ürün Kodu: 477647

SATIŞ FİYATI:
16,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
INCA IWM-280S 2.4GHz WIRELESS MOUSE 


10 Metreye Kadar Kablosuz Çekim Gücü!

Gelişmiş 2.4 Ghz Radyo Frekans Teknolojisine sahip INCA IWM-280 Wireless Mouse, kablosuz iletişim alanınızı 10 metreye çıkarıyor. Maksimum kablosuz kullanım alanı sağlayan IWM- 280, sunum gibi uzak uygulamalarda bile size kesintisiz bir kapsama alanı sunarken, android uygulamaları destekleyici özelliği ile de ön plana çıkıyor.

Alıcı Kaybolmasına Son!

İçine gömülebilen Nano alıcı sayesinde, alıcı kaybolmasına derdine son veren INCA IWM-280 Wireless Mouse, üstün optik okuyucusu sayesinde 800 ve 1600 dpi çözünürlük seçeneği sunuyor. Bu sayede kullandığınız tüm uygulamalarda ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Tak-Çalıştır Özelliğini Keşfedin !

Tak-çalıştır özelliği sayesinde USB’ye taktığınız anda direkt çalışır moda geçerek herhangi bir kuruluma gerek duymayan INCA IWM-280 Wireless Mouse’un ileri teknolojisi sayesinde bağlantının kopması veya diğer kablosuz ürünlerde frekans karışması gibi sorunlar yaşamayacaksınız.

Rahat ve Konforlu Kullanım

Siyah-gri ve Siyah-kırmızı renk kombinasyonu ile IWM-280 size 6 tuş ile kolay kullanım imkanı sunuyor. Ele oturan, ergonomik dizaynı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bileğinizde oluşabilecek ağrıları engelleyen IWM-280 Wireless Mouse konforlu dokunuş hissi ile de kullanıcısına ayrıcalıklı olduğunu hissettiriyor. Yanlarında bulunan İLERİ ve GERİ tuşları sayesinde sayfalarda daha rahat gezinmenizi sağlıyor.

Enerji Tüketiminizi Dengeleyin!

INCA IWM-280’nin otomatik uyku modu özelliği sayesinde, kullanmadığınız zamanlarda mouse’unuz uyku moduna geçerek enerji tasarrufu, yani pilinizin daha az harcanmasına katkı sağlıyor. İşinizin başına döndüğünüzde sadece bir tıkla çalışmaya hazır olan INCA IWM-280 ile hem akıllı hem de enerji tasarruflu bir mouse’a sahip olacaksınız. Ayrıca, INCA IWM-280 Wireless Mouse otomatik kapama modu sayesinde uzun süre hareket görmediğinde (örneğin: pc/notebookunuza takılı unutmanız durumunda) bunu algılıyor ve off konumuna gelerek kendini kapatıyor. Kapanma durumunda mouse’unuzu uyandırmak için tek yapmanız gereken tıklamak olacaktır. Böylece kısa hareketsizlik durumlarında devreye giren otomatik uyku modu, uzun hareketsizlik durumunda devreye giren otomatik kapanma modu ile ne piliniz ne de enerjiniz boşa harcanıyor. Bütün bu özelliklere ek olarak, ihtiyaç duyulduğunda anında enerji kesintisi için tasarlanmış On/Off tuşu ile istediğiniz zaman mouse’nuzu kapatabilir ya da açabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
- Ergonomik Dizayn, Konforlu Dokunuş Hissi
- Özel DPI Tuşu İle Kolayca 800-1600 DPI Arasında Geçiş Yapabilirsiniz.
- Çalışma Şekli; 2.4GHz Radyo Frekansı / 2.405-2.476GHz Arasında 32 Kanal Atlamalı
- 2,4GHz NANO Alıcı, Mouse İçine Yerleştirilebilir.
- Çalışma Menzili 10 Metre
- Pil : AAA Alkalin Manganez Dioksit Pil/ Düşük Gerilim Alarmı ve Dört Güç Tasarruf Modu,
- Otomatik Kapatma Modu
- Uzun Pil Ömrü (1 Yıla Kadar)
- Butonlar: Sol/Orta/Sağ/İleri-Geri/DPI Tuşları
- Güç Tüketimi : DC1,5V 30mA
- Boyutu: 102x64x40mm (Mouse) / 18.3x14x6 mm(Alıcı)
- Ağırlık : 63 Gr (Mouse) / 2 Gr (Alıcı)
- Tuş ömrü:3.000.000 tıklama
- Windows 2000,XP,Vista, Mac, Windows 7,Windows 8 ile uyumlu
- Android Uygulamaları Destekler

Sistem Uyumluluğu ve Gereksinimleri
• Bir USB port
• İşletim Sistemi: Windows® 2000, Windows® XP, Windows® Vista, Windows® 7, Windows® 8 uyumu (Mac 10.0 ve üstü tarafından da desteklenir)
Kutu İçeriği
• IWM-280 Mouse x1
• Nano USB Alıcı x1
• AAA Pil x2
• Kullanım Kılavuzu
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: