Inca IWM-FK334TR Vivre Kablosuz Mouse

Inca IWM-FK334TR Vivre Kablosuz Mouse
Ürün Kodu: 477644

SATIŞ FİYATI:
16,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Inca IWM-FK334TR Vivre Kablosuz Mouse


“ İLK TÜRK TASARIMI MOUSE ”
Türkiye’de tasarımını ilk defa INCA’nın gerçekleştirdiği, her yüzeyde çalışabilen özel lens ile elektrik tasarrufu sağlayan yeni optik mouse teknolojisi “%100 TÜRK DİZAYNI” olan mouse, kullanıcılara kendini “İLK TÜRK TASARIMI” olarak tanıtıyor. Zarif ve ince yapısı ile, mouse kategorileri arasında kendini ön plana çıkaran mouse, elinizde muhteşem bir dokunuş hissi yaratırken, size de sadece kusursuz kullanım kolaylığının tadını çıkarmak kalıyor.

KONFORLU DOKUNUŞ
Yeni “%100 Türk Dizaynı Mouse”,maksimum düzeyde kullanım rahatlığı sağlar. Her parmağınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen tasarımı ile hem ihtiyaçlarınızı karşılayacak, hem de işlemlerinizi fonksiyonel tuşları sayesinde kolayca gerçekleştirebileceksiniz.

İNCATRACK TEKNOLOJİSİ
Yeni “incatrack” teknolojisi ile üretilen %100 Türk Dizaynı Mouse, maksimum düzeyde kullanım rahatlığı sağlar. Her parmağınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen tasarımı ile hem ihtiyaçlarınızı karşılayacak, hem de kullanım zevkine varacaksınız.

İZLEME TEKNOLOJİSİ
İzleme teknolojisi günümüzde çok gelişmiş olsa da, üst seviye mouse'ların bile bazı yüzeylerde çalışırken imleç kontrol problemleri hala devam ediyor. Ancak, yeni “incatrack” teknolojisi önünüzdeki tüm engelleri kaldırarak maksimum hassasiyet sağlar.

KUSURSUZ KULLANIM KOLAYLIĞI
“%100 Türk Dizaynı Mouse”, özel olarak tasarlanmış yapısı ile maksimum tutuş sağlar. İnce ve ele oturan tasarımı ile uzun süreli kullanımlarda bileğinizde oluşabilecek ağrıları engelleyen mouse, konforlu dokunuş hissi ile de kullanıcısına ayrıcalıklı olduğunu hissettiriyor.

3 KADEMELİ DPI AYARI
“%100 Türk Dizaynı” olarak üretilen mouse’un üzerinde bulunan scroll topu ile size kolay kullanım imkanı tanır. Ayrıca 3 kademeli ( 800 / 1200 /1600 DPI ) DPI ayarı sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz.

ÖZEL DİZAYN SCROLL TOPU
Scroll topu da kendi gibi özel olarak dizayn edilen mouse’un son derece kullanım rahatlığı sağlayan topu sayesinde işlemleriniz daha kullanır hale gelecek, kullanım kolaylığının zevkine varacaksınız.
MUHTEŞEM ÇALIŞMA MENZİLİ
2.4 Ghz radyo frekans teknolojisine sahip yeni “%100 Türk Dizaynı Mouse”, kablosuz iletişim ağınızı 10 metreye çıkarıyor. Maksimum kullanım alanı sağlayan mouse, sunum gibi uzak uygulamalarda bile size kesintisiz bir kaplama alanı sunarken, android uygulamaları destekleyici özelliği sayesinde de her zaman kendini ön plana çıkarıyor.

1 YIL PİL ÖMRÜ
Yeni %100 Türk Dizaynı Mouse’un enerji tasarrufu odaklı tasarımı sayesinde, pilinizi daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca açma/kapama düğmesi sayesinde mouse'unuzu kullanmadığınız zaman kendini otomatik uyku moduna alarak güçten tasarruf etmenizi sağlar.

FARKLI RENK SEÇENEKLERİ
“%100 Türk Dizaynı” olarak üretilmiş, 7 farklı renk seçenekleri ile her zevke göre tasarlanmış mouse göz alıcı renklere sahiptir. Farklı renk seçenekleri sunan mouse ile, istekleriniz doğrultusunda zevkinize göre seçiminizi yapıp, işlevlerinizi halledebileceksiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

%100 Türk Tasarımı
Ergonomik ve Konforlu Dokunuş Hissi
Incatrack Teknolojisi ile Çalışabilen Yeni Optik Wireless Mouse
Hassas Optik Sensör: 800/1200/1600 Dpi
Çalışma Şekli : 2.4 Ghz Radyo Frekansı / 2-405-2.476 Ghz Arasında 32 Kanal Atlamalı
2.4 GHz Gizlenebilir Nano USB Alıcı,
Tak Çalıştır Çalışma Menzili 10 Metre
Pil: AA Alkalin Manganez Dioksit Pil
Enerji Tasarrufu Düşük Gerilim Alarmı ve Dört Güç Tasarruf Modu, Otomatik Açma Kapama Tuşu
Uzun Pil Ömrü (1Yıla Kadar)
Tuşlar : Sol / Orta / Sağ / Dpi Tuşu
Güç Tüketimi : DC=1.5V 30mA
Boyut : (Mouse) 107 x 24 x 60 mm (Alıcı) : 18.3 x 14.6 x 6.4 mm
Ağırlık : (Mouse) 55 gr (Alıcı) : 1 gr Windows 97-98-2000, XP, Vista, Mac,
Windows 7, Windows 8
Tuş Ömrü : 3.000.000 Tıklama

PAKET İÇERİĞİ
IWM-FK334TR Mouse x1
Nano USB Alıcı x1
AA Pil x1
Kullanım Kılavuzu x1Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: