İnegöl Köfte

İnegöl Köfte
Ürün Kodu: 366582

SATIŞ FİYATI:
39,90 KDV DAHİL
KG
İnegöl Köfte

Geleneksel yöresel lezzetler arasında özel bir yeri bulunan İnegöl Köfte, bir kiloluk hazır paketinde ve orijinal özelliklerinde tüketiciye sunuluyor. Tamamen doğal içeriği ile ev yapımı kıvamında hazırlanan üründe herhangi bir suni koruyucu madde ya da lezzet artırıcı katkı maddesi bulunmuyor. Ürün doğal dana eti ile kuzu etinin karışımından oluşan sağlıklı kıymadan hazırlanıyor. Orta yağlı kıyma ile özel şekli verilerek, İnegöl’in meşhur köftesi elde edilerek sunuluyor.

CarrefourSA raflarında Hazır Ürünler reyonunda tüketiciye sunulan ürün, annelerin yerel usulle evde hazırladığı köfte lezzetini katıksız şekilde sofralara getiriyor. İçeriğinde taze doğal kıymanın yanı sıra köftelik baharatlar, kırmızı biber, tuz, kimyon gibi köfte harcının malzemeleri yer alıyor. Uzun, parmak formuna getirilmiş parçalar halinde, ızgarada ya da tavada pişirmeye hazır halde mutfaklara ulaşıyor. Buzluktan çıkarılıp çözdürüldükten sonra çok pratik şekilde birkaç dakika içerisinde yemeğe hazır hale gelebiliyor. Çalışan hanımlar için akşam yemeklerini kolayca halledebilecekleri uygun bir seçenek oluşturuyor.

Lezzetli, sağlıklı, hızlı bir ev yemeği seçeneğini buzdolabınızda bulundurmak için siz de hemen ürünü alışveriş sepetinize ilave edip kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: