Ipana Pro-Expert Diş Macunu Clinic Line Hassasiyet Kalkanı 75 ml

Ipana Pro-Expert Diş Macunu Clinic Line Hassasiyet Kalkanı 75 ml
Ürün Kodu: 369967

SATIŞ FİYATI:
16,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Ipana Pro-Expert Diş Macunu Clinic Line Hassasiyet Kalkanı 75 ml

Diş macunları reyonunda yer alan Ipana Pro-Expert Diş Macunu Clinic Line Hassasiyet Kalkanı 75 ml hassasiyete dayalı sızıyı hızlı bir şekilde azaltıyor. Sıcak ya da soğuk içecek ve yiyecekler tükettiğinizde, soğuk hava soluduğunuzda hissettiğiniz hassasiyetin sebeplerine karşı koruma sağlayan üründe aktif bileşen olarak potasyum nitrat kullanılıyor. Düzenli olarak kullanıldığında diş sızlamalarını yatıştıran ve diş minesini kuvvetlendiren Pro-Expert, içerdiği stabilize stannus florür sayesinde dişlerin beyaz kalmasına yardımcı oluyor. Plakları, çürükleri ve tartarı önleyen bu madde yüzeydeki mevcut lekeleri çıkarıyor, yeni lekelerin birikmesini önlüyor.
Diş hassasiyetine karşı geliştirilmiş bir fırça yardımı ile günde 2 defa uygulayacağınız Ipana diş macunu, fırçalama esnasında ortaya çıkan mikro baloncuklar sayesinde 18 saate kadar kalıcılığı olan bir koruma tabakası oluşturuyor. Ürün, fırçalama sonrası ferah bir nefes sağlayarak kalıcı temizliği size hissettiriyor. Diğer ağız bakım ürünleri ile beraber güven ile kullanabileceğiniz Clinic Line 75 ml’lik, kolay sıkılan tüp içerisinde sizlere sunuluyor.
Hassasiyete bağlı ağrılarınızı dindirecek ve yaşam kalitenizi artıracak ürünü satın almak için hemen alışverişe başlayın.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: