İpek Organik Makyaj Pamuğu  80'li

İpek Organik Makyaj Pamuğu 80'li
Ürün Kodu: 366310

SATIŞ FİYATI:
5,75 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
İpek Organik Makyaj Pamuğu  80'li

Kadınların hayatının önemli bir parçası olan makyaj, hazırlığı kadar temizliği ile de uzun ve meşakkatli bir süreci beraberinde getiriyor. Daha canlı ve taze bir görünüm için uzun uğraşlar verilen makyajın temizliğinde pratik ve sağlıklı bir aracı olan İpek Organik Makyaj Pamuğu 80'li paketi ve organik yapısı ile güzelliğine önem veren kadınlar için hijyen sunuyor.
Gerek özel günlerde gerekse gündelik hayatta makyaja önem veren kadınların en büyük sorunlarından olan makyaj temizliği, organik yapısı ile pratik bir temizlik sunan İpek Organik Makyaj Pamuğu ile kolaylaşıyor. Genellikle günün sonunda yapılan ve cilt sağlığı için en az makyaj kadar önemli olan makyaj temizliğinde cildi tahriş etmeyen yumuşak yapısı ile temizliği keyifli hale getiren ürün, oldukça ekonomik olan 80'li paketi ile sunuluyor.
Yüzde yüz doğal yapısı ile sağlıklı bir temizlik sağlayan organik makyaj pamuğu, günlük kullanımda cildin tahriş olma ihtimaline karşın yumuşak bir dokunuş sunuyor. Kişisel bakım ürünleri arasında kadınların sıklıkla tercih ettiği Makyaj Pamuğu hassas ciltlerin günlük temizlikte yıpranmaması için avantaj sunuyor. CarrefourSA mağazalarında pamuk reyonunda bulunan ürünü adımları takip ederek hemen satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: