iPhone 5s 16GB Space Grey

iPhone 5s 16GB Space Grey
Ürün Kodu: 427167

SATIŞ FİYATI:
1399,00 KDV DAHİL
AD

Hizmet alanlarımız dışında sipariş verilmesi durumunda 5 iş günü içerisinde teslimatı gerçekleştirilecektir. Bölge değiştir linkini tıklayarak hizmet alanlarımızı görebilirsiniz.

Modern ve sade tasarımının yanı sıra sahip olduğu özelliklerle de bir akıllı telefonda aradığınız tüm özellikleri bulunduran iPhone 5S 16GB Space Grey, beklentilerinizi de karşılamaktadır. Sahip olduğu özelliklerle farkını yansıtan Apple iPhone 5s 16 GB fiyat ve performansı açısından da dikkatleri üzerine çekmektedir.

iPhone 5s özellikleri ve sahip olduğu 64 bit A7 çiple hızlı CPU ve grafik performansı sağlarken, M7 çiple de yardımcı hareket işlemcisi olarak belirli görevleri yerine getirerek iPhone 5s'in enerji verimliliğini artırmaktadır.

Touch ID parmak izi sensörü ile hem telefon güvenliği hem de telefon üzerinden yapılan iTunes veya App Store alışverişleri daha güvenli olmaktadır. Touch ID parmak izi sensörünü telefon kilidi olarak kullanabileceğiniz gibi alışverişlerinizi de onaylayabilirsiniz.

Apple’ın kendi tasarımı iSight kamera iPhone 5s’te sahip olduğu 8 megapiksel çözünürlük, büyük sensör ve geniş diyafram (ƒ/2.2) özelliğiyle de istediğiniz kareleri fotoğraflama imkanı sunmaktadır. True Tone flaş özelliği ile iPhone 5s, fotoğraflarınızın daha fazla ışığa ihtiyaç duyduğu anda doğru miktarda ışık sağlamaktadır. Arka arkaya fotoğraf çekme modu ve ağır çekim video kaydı gibi diğer özelliklerle de kullanıcısının istediği fotoğrafları çekmeyi kolaylaştırmaktadır.

Sahip olduğu ioS 8 işletim sistemi ve uygulamalarla kullanıcısına gelişmiş mobil deneyim sunmaktadır. iPhone 5s 16 GB sipariş etmek için dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.


  • Ürün özellikleri, üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilmemektedir.
  • Paket içerikleri üretici-distribütör firmalar tarafından haber vermeksizin değiştirilebilir.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: