Irmak Sargılı Kahverengi Küp Şeker 500 g

Irmak Sargılı Kahverengi Küp Şeker 500 g
Ürün Kodu: 307954

SATIŞ FİYATI:
7,50 KDV DAHİL
AD
Irmak Sargılı Kahverengi Küp Şeker 500 g

Geniş kitleler tarafından en sık kullanılan tatlandırıcıların başında yer alan Irmak Sargılı Kahverengi Küp Şeker 500 g, CarrefourSA tarafından Mutfak Şekerleri reyonunda sizlere sunuluyor. Klasik şekerlerden farklı lezzeti ve sargılı yapısıyla dikkat çekiyor. Özellikle konuklarınıza sıcak içeceklerin ikram edilmesi sırasında kullanabileceğiniz ürün, şık çay bardağı ve fincan tabaklarının yanında estetik görünüm elde etmenizi sağlıyor. Dekoratif kapların içerisine yerleştireceğiniz ürünle mutfağınıza ve salonunuza farklı bir hava da katabilirsiniz.
Ürün, farklı üretim teknikleriyle hazırlandığı için beyaz şekerden daha farklı besin değerlerine ve lezzete sahiptir. Gün içinde hareket halinde olanların ve yoğun enerji gerektiren işlerde çalışanların ihtiyaç duydukları enerjiyi en hızlı şekilde karşılamalarına yardımcı olan ürün, tüketildikten sonra kana çok hızlı karışır. Farklı yöntemlerle toz ya da pudra formuna getirebileceğiniz ürünü çeşitli pasta, kurabiye, kek gibi yiyeceklerin süslemesinde ve tatlandırılmasında kullanabilirsiniz. Toz veya pudra formuna getirdiğiniz ürünü nemden korumanız ve kapaklı kavanozlarda saklamanız uygun olur.
500 gramlık kullanışlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; hızlı bir şekilde, kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: