Ispanak Organik

Ispanak Organik
Ürün Kodu: 186532

SATIŞ FİYATI:
12,99 KDV DAHİL
KG

CarreforuSA, demir, iyot, klorofil, A, C ve K vitaminlerini yoğun olarak içeren organik ıspanağı sizlere sunuyor. Yapraklarındaki vitaminlerden faydalanmak için haftada en az 1 defa mutlaka tüketilmesi gerekir. Meyve&sebze reyonundaki, özellikle yaprakları koyu yeşil olan organik sebzeler bağışıklığı güçlendirir, kanı temizler, kan dolaşımını artırır. Ispanak da koyu yeşil yaprakları ile zengin demir içerir. Karaciğeri, lenf bezlerini ve kan dolaşımını uyardığı için uzmanlar özellikle hamile kadınların ıspanağı sık tüketmesini öneriyor.

Organik ıspanak yüksek oranda antioksidan maddeleri içerdiğinden kalp krizi geçirme, felç olma gibi tehlikeleri de en aza indirir. Salataların içine katılarak da yenilen çiğ ıspanak organik olmasıyla mükemmel bir lif kaynağı olabilir. Ispanak suyu yoğun C vitamini içerdiğinden soğuk algınlığına karşı dayanıklılık sağlıyor.

Ispanağı yemek olarak tüketebileceğiniz gibi dilerseniz salata yaparak da tüketebilirsiniz. Özellikle salatalar da çiğ olarak yediğinizde pişmiş halinden daha çok fayda sağlayacaktır. Ayrıca ıspanağın yatıştırıcı etkisi de vardır. Uzmanlar çocukların kemik gelişimi için de ıspanağı öneriyor.

Siz de CarrefourSA reyonlarındaki ıspanağın içerdiği eşsiz besin değerinden yararlanmak için ürünü hemen satın alabilirsiniz.

186532
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: