% 11 İndirim İthal Ananas

İthal Ananas
Ürün Kodu: 3519

ESKİ FİYAT:
8,99
SATIŞ FİYATI:
7,99 KDV DAHİL
AD

Ülkemizde son yıllarda tüketimi hızla artan tropikal meyvelerden ananas, lezzeti kadar faydalarıyla da sofralarımıza geliyor. Tam bir C vitamini deposu olan ananas, bu özelliği bakımından diğer meyveler arasında ön plana çıkıyor.

C vitamini günlük olarak vücudunuza aIınması gereken vitaminlerin başında gelir. Tropikal meyveler de C vitamini açısından yüksek değere sahiplerdir. Bunun yanında ithal ananas aynı zamanda içerdiği yüksek lif oranı ile sindirim sistemi üzerinde de olumlu etkiye sahiptir. Ananasın içeriğinde bulunan bazı enzimler yağ yakımına yardımcı olduğu için, diyet yapanlar ve sağlıklı beslenenler tarafından da tercih edilir.

Ananası bütün olarak kestikten sonra saklama kabında buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. İthal ananası çiğ olarak tüketebilirsiniz, aynı zamanda farklı tariflerde de kullanabilirsiniz. Kahvaltılarda taze ve lezzetli bir alternatif olarak tüketebilir, tatlı ve pastalarınızda kullanabilirsiniz. Salatalara tropik bir görüntü katmak için ithal ananas lezzetli bir seçenek olacaktır. Dilimlediğiniz ananasları pişirerek et yemeklerinin yanında garnitür olarak kullanabilirsiniz. Șeker ve sevdiğiniz baharatlarla fırınlayarak sıcak ve farklı bir tatlıyı misafirlerinize sunabilirsiniz.

İthal ananası şimdi sepetinize ekleyerek, siz de lezzetini ve faydalarını görmeye hemen başlayabilirsiniz.

3519
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: