Jacobs Cronat Gold 100 g Ekonomik

Jacobs Cronat Gold 100 g Ekonomik
Ürün Kodu: 193811

SATIŞ FİYATI:
12,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Jacobs Cronat Gold 100 g Ekonomik

Jacobs Cronat Gold 100 g Ekonomik, CarrefourSA'nın Toz, Granül Kahve bölümünde yer alıyor. Yumuşak içimi ile sıradan kahvelerden ayrılıyor. Kahvenin konsantrasyon sağlayan, zinde tutan, rahatlatan ve elbette tazeleyen tüm özelliklerini içinde bulundururken, hafif tadı ile de yumuşak bir içim sunuyor. Damakta bıraktığı hoş rayiha ile yüksek kalitedeki çekirdeklerinin farkını hissettiriyor. Bardağa dilenen miktarda kahve konulmasının ardından su ile karıştırılarak hazırlanıyor. Suda kısa sürede çözünerek homojen dağılım kazanıyor. İstek halinde süt, şeker veya krema ile karıştırılabiliyor.
Paketi açılmadığı takdirde son kullanım tarihine kadar tazeliğini koruyan ürünün, açıldıktan sonra serin ve kuru ortamda saklanması öneriliyor. Kavanoz veya kapaklı metal kutularda muhafaza edilebilen ürün, uzun süre bozulmadan kullanılabiliyor.
Kısa molalar, uzun çalışma saatleri, sınav haftaları ve yorgun haftalar için uygun bir seçim oluyor. Yumuşak içimiyle ağızda ağır bir tat bırakmayarak kahve enerjisini veriyor. Dilerseniz sabahın ilk kahvesi, dilerseniz gece konsantrasyon sağlayıcı olarak tüketebilirsiniz.
Mutfaklarınızdan eksik etmeyeceğiniz ürün ile yumuşak içime sahip bir lezzetle yenilendiğinizi hissederken konsantrasyonunuzu da koruyabilir; gün boyu zinde kalabilirsiniz. Mis gibi aromasının tadına vararak keyifle içebileceğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: