Jhonson Bedtime Set

Jhonson Bedtime Set
Ürün Kodu: 272321

SATIŞ FİYATI:
28,90 KDV DAHİL
AD
Jhonson Bedtime Set

CarrefourSA reyonlarında Bebek Bakım Ürünleri bölümünde yer alan Jhonson Bedtime Set, bebeğinizin geceleri daha rahat uyumasına yardımcı oluyor. Klinik olarak kanıtlanmış 3 adımdan oluşan uyku rutini için kullanılan ürün setinde şampuan, banyo jeli ve yağ bulunuyor. İyi bir gece uykusunun bebeklerin gelişiminde ne kadar önemli olduğu göz önüne alındığında ürün, size, çocuğunuzun hayatına sağlıklı bir dokunuş yapma olanağı sağlıyor.
Ürünleri belli bir sıralama ile kullanabiliyorsunuz. İlk olarak, yatmadan önce ılık bir banyo yapılıyor. Banyo esnasında şampuan ile baş bölgesi, banyo jeli ile de vücut yıkanıyor. Banyodan sonra bebek yağı ile küçük dokunuşlarla masaj yapılıyor. Sıralanan üç aşamada kullanılan her ürün, rahatlatıcı aroma karışımı olan NaturalCalm® içerdiğinden bebeğiniz kısa sürede mışıl mışıl bir uykuya dalıyor.
Üç ürünün yer aldığı tek ambalajda satışa sunulan sette banyo jeli size hediye olarak veriliyor. Ürün paketinin içinde şampuan 500 mililitrelik; diğer iki ürün ise 300 mililitrelik şişelerde yer alıyor. Çocuğunuza harika bir uyku deneyimi yaşatmak istiyorsanız ürünü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: