Joeys J-LTAB10RED 10.1'' Kırmızı Tablet Kılıfı

Joeys J-LTAB10RED 10.1'' Kırmızı Tablet Kılıfı
Ürün Kodu: 417661

SATIŞ FİYATI:
16,99 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Tabletinizi korumak ve böylece uzun süre kullanabilmenizi sağlamak üzere tasarlanan Joeys 10.1 tablet kılıfı, istediğiniz şekilde açılıp kapanabilen ayarlanabilir özellikte standa sahiptir. Estetik kapatma bandı sayesinde yüksek koruma sağlayarak tabletinizin darbe ya da sürtünmelere karşı korur. Ekran kullanımını engellemeyen, tam tutuş sağlayan esnek sabitleyicileri sayesinde kılıfı çıkarmaya gerek kalmadan tabletinizi kullanabilirsiniz. Kılıf, 10.1”e kadar ölçüye sahip tüm tabletler için uygundur.

Dikkat çekici rengi ve dış yüzeyinin tasarımı, elektronik ürünler için kullanılan aksesuarlar arasında estetik bir görünüme sahiptir. Böylece severek kullanabileceğiniz, her zaman yanınızda taşımaktan memnun olacağınız bir tablet kılıfına sahip olabilirsiniz. Joeys 10.1 tablet kılıfı modelleri dizaynları sayesinde, tabletinizi dört kenarından da iyi bir şekilde kavrayarak taşıma sırasında oluşabilecek darbelerden korur. İç yüzeyinde kullanılan özel malzeme, tabletin iç ve dış yüzeyinin çizilmesini önleyerek tabletinizi uzun süre kullanabilmenizi sağlar.

Tabletiniz için güvenle tercih edebileceğiniz Joeys 10.1 tablet kılıfı fiyatı sayesinde kolayca sahip olabileceğiniz bir üründür. Pratik kullanımı ve estetik özellikleri ile kılıfınız için maksimum koruma sağlayan Joeys 10.1 tablet kılıfına sahip olabilmek için ürünü hemen sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: