Kadıoğlu Manda Yoğurdu 1000 g

Kadıoğlu Manda Yoğurdu 1000 g
Ürün Kodu: 392983

SATIŞ FİYATI:
10,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Kadıoğlu Manda Yoğurdu 1000 g

Süt & kahvaltılık ürünler reyonunuda bulabileceğiniz Kadıoğlu Manda Yoğurdu, geleneksel yöntemlere sadık kalınarak üretilmektedir. Üretiminde kullanılan sütü koyulaştırmak için herhangi bir katkı maddesi (stabilizer) kullanılmamaktadır. Günümüzde yoğurdun dayanıklılığını arttırmak için tercih edilen "kültür mayası" yerine geleneksel "kara maya"; yani yine yoğurt kullanılarak mayalanan ürün lezzetini muhafaza etmesi için çömlek kap ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca bu yoğurt kullanılarak sürekli mayalama yapabilir ve kendi ev yoğurdunuzu üretebilirsiniz.

Manda sütünün yüksek kalsiyum içermesi nedeni ile bebeklik döneminden başlayarak her yaş grubunda tüketilmesi kemik yapısının gelişimine katkı sağlayacak ve vücut direncini arttıracaktır. Sadece manda sütü kullanılarak üretilen yoğurtlar yüksek yağlılık oranı nedeni ile damakta istenilen tadı bırakmamaktadır. Bu nedenle % 55 manda, %45 inek sütü harmanından üretilen manda yoğurdu yoğun kıvamını korumakla birlikte eşsiz tadı ve kaymağı ile keyifle tüketilmektedir.

Katkısız ve doğal ürünler ile üretilen besleyici manda yoğurdu ile hem kendinizin, hem ailenizin "doğru" ürünlerle beslenmesini sağlayabilirsiniz. Sofranızda öğünlerinize eşlik edecek eşsiz bir lezzet manda yoğurdunu denemek için hemen sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: