Kadıoğlu Manda Yoğurdu 750 g

Kadıoğlu Manda Yoğurdu 750 g
Ürün Kodu: 400393

SATIŞ FİYATI:
8,45 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Kadıoğlu Manda Yoğurdu 750 g

CarrefourSA reyonlarında kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar bölümünde sunulan Kadıoğlu Manda Yoğurdu, katı kıvamı, kendine özgü lezzeti ve doğallığıyla öne çıkıyor.

Kuşaklar boyunca Anadolu'da yapılan manda yetiştiriciliğinin azalmaya yüz tuttuğu günümüzde, kendiniz ve sevdikleriniz için özel manda yoğurdunu alternatif olarak değerlendirebilirsiniz. Ürün, manda yoğurdunun en önemli özelliği olan katı kıvamda hazırlanması, bıçakla kesilebilen yapısı ve tereyağı andıran yağlı süt tadı ile raflardaki yerini alıyor. Ekmeğe sürülerek yenebilen yoğurt, kızartmaların yanında veya kırmızı et yanında yemeğinize lezzet katıyor.

Uzmanlar, kalsiyum, protein, E vitamini ve A vitamini gibi önemli besin değerlerine sahip olan manda yoğurdunun insan vücuduna pek çok faydaları olduğunu belirtiyor. Sağlıklı ve doğal olan manda yoğurdundan hem kahvaltılarda hem de ara öğünlerde ailece faydalanabilirsiniz. İnek yoğurduna göre daha beyaz olan ürün, tat olarak bambaşka bir lezzeti sofranıza taşıyor. Küçük çocukların da kaşıkla kolayca yiyebilecekleri yoğurt, kaymak kıvamında olması sayesinde bal ile birlikte tüketilebiliyor.

29 yıllık süt ürünleri deneyimine sahip olan Kadıoğlu çiftliğinin ürettiği, 750 gramlık ambalajda sunulan manda yoğurdunu denemek için ürünü hemen sepetinize ekleyin.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: