Kadıoğlu Silivri Tipi Yoğurt 1

Kadıoğlu Silivri Tipi Yoğurt 1
Ürün Kodu: 404746

SATIŞ FİYATI:
8,15 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Kadıoğlu Silivri Tipi Yoğurt 1

CarrefourSA reyonlarında sarmısaklı, süzme yoğurtlar ve cacıklar bölümünde yer alan Kadıoğlu Silivri tipi yoğurt, nefis tadı, doğallığı ve sağladığı faydalarla öne çıkıyor.

Bir yoğurtta aradığınız pek çok özelliği bir arada bulabileceğiniz Silivri Tipi Yoğurt, geleneksel lezzeti sofralarınıza taşıyor. Bembeyaz rengi, katı kıvamı ve beklediğinde sulanmaması, yoğurda ayrı bir güzellik katıyor. Kadıoğlu Çiftliği'nin yağlı sütlerinden özel tekniklerle mayalanan ve gerektiği kadar bekletilen yoğurt, en lezzetli kıvamına getiriliyor.

Silivri tipi yoğurt mayalama yöntemine uygun olarak hazırlanıp mutfağınıza sunulan yoğurt, sizin ve ailenizin damak tadına hitap ediyor. 1 kg ağırlığındaki Kadıoğlu yoğurt, pratik kapaklı, orijinal ambalajında sunuluyor. Ambalajı açıp ihtiyacınız olan miktarı kullandıktan sonra yoğurdu küçük boy tahta kaşıkla yavaşça karıştırıp tekrar kapağını kapatabilirsiniz. Böylece hem yoğurdun homojen yapısını korumuş hem de ürünü ilk tazeliğinde uzun süre saklamış olursunuz.

Çocuklardan başlayarak her yaştan insanın sağlıklı ve doğal yoğurt ihtiyacına cevap veren yoğurt, içeriğinde bulunan protein ve kalsiyum bakımından da zengin bir ürün olarak raflardaki yerini alıyor. Makarna, mantı veya kebaplarla birlikte tüketebileceğiniz ürünü kahvaltılık olarak da bal veya reçel ile birlikte tadabilirsiniz. Üründen istediğiniz miktarda sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: