Karper 16 Porsiyon 200 g

Karper 16 Porsiyon 200 g
Ürün Kodu: 289025

SATIŞ FİYATI:
4,90 KDV DAHİL
AD
Karper 16 Porsiyon 200 g

CarrefourSA reyonlarında Krem Peynirler bölümünde yer alan Karper 16 porsiyon 200 g, lezzetiyle ve kullanım pratikliğiyle ön plana çıkıyor.

Özellikle kahvaltılarda tercih edilen ürün; simitlerinizin yanında iyi gidiyor, sıcak ya da soğuk sandviçlerinizin içinde de diğer malzemelerle büyük uyum yakalıyor. Poğaça, yumurta gibi besinlerle birlikte de tüketebileceğiniz ürün, yapacağınız yemeklere ayrı bir lezzet katıyor.

16 porsiyonluk paketler halinde kullanıma sunulan ürün, bu özelliği sayesinde ihtiyacınız kadarını tüketmenize olanak tanıyor. Ambalajı açıldıktan sonra dahi gönül rahatlığı ile tüketebiliyorsunuz.

Aynı zamanda protein, kalsiyum, mineraller ve diğer besin elemanlarının temin edilmesinde ve sağlıklı yaşamın sürdürülmesinde de önemli katkıları buluyor. Çocuklarınızın beslenme çantalarına aldıkları yiyeceklerin içine veya yanına da gönül rahatlığı ile koyabilir; onlara peyniri sevdirmeye de bu şekilde başlayabilirsiniz. Farklı damak tatlarına da hitap eden ürünü dilediğiniz zaman ofiste, evinizde atıştırmalık olarak da tüketebilirsiniz.

Lezzetli tadı ile adından söz ettiren sürülebilir kıvama sahip lezzetli ürünü denemek ve ayrıcalıklı tadına varmak için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: