Kavun Kırkağaç

Kavun Kırkağaç
Ürün Kodu: 3336

SATIŞ FİYATI:
2,99 KDV DAHİL
KG
Kavun Kırkağaç
Bol sulu ve lezzetli aromasıyla özellikle yaz aylarının vazgeçilmez meyvesi Kırkağaç kavun, CarrefourSA reyonlarında sizler için sunuluyor.
Kiraz, kavun ve karpuz vücudumuzun sıvı ihtiyacını gideren ve herkesin sevdiği yaz meyveleridir. Bunlar arasında lezzetiyle dikkat çeken ve özel kavun çeşitlerinden olan Kırkağaç kavun, meyve tabağınızda yer alan favori meyvelerdendir. CarrefourSA reyonlarında rahatlıkla bulabileceğiniz bu kavun çeşidi hoş tadının yanında oldukça da faydalı bir besin kaynağıdır. İçerdiği bol sıvı vücudunuzun ihtiyacını giderirken idrar söktürücü ve bağırsakları yumuşatıcı özelliğiyle de faydalı olduğu bilinir. Bu sayede böbreklerde oluşan kumların dökülmesine yardımcı olabilir. Uykusuzluk problemi yaşayanlar için hoş kokusu ve içerdiği vitaminlerle rahatlatıcı etkisi bulunabilir.
Kırkağaç kavunu Manisa'nın en ünlü meyvesidir. CarrefourSA, Kırkağaç kavunlarını Manisa'dan özenle toplayıp taptaze olarak reyonunda sunuyor. Dışında siyah benekler bulunan sarı Kırkağaç kavunun etli kısmı çekirdeklerinden ayrılarak yeniliyor. Kavun çekirdeklerinin iç yaralar için faydalı olduğunu düşünenler çekirdekleri de tüketebiliyorlar. CarrefourSA'dan alacağınız Kırkağaç kavun, cilt içinde oldukça faydalıdır. Cildinizi tazeler ve daha canlı bir görünüm kazandırabilir.
Siz de mis kokusu ve enfes tadıyla Kırkağaç kavunu CarrefourSA reyonlarından hemen satın alabilirsiniz.
3336
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: