Kenton Kakao 100 g

Kenton Kakao 100 g
Ürün Kodu: 275336

SATIŞ FİYATI:
4,40 KDV DAHİL
AD
Kenton Kakao 100 g

Evde hazırladığınız kek, pasta ve kurabiyelerinizi dayanılmaz lezzete kavuşturmak için CarrefourSA tarafından Tatlı Malzemeleri reyonunda sizlere sunulan Kenton Kakao 100 g, sizin için ideal bir seçenek oluşturuyor. Kendine has kokusunu hazırladığınız her yiyecekte kolayca hissetmenizi sağlayacak ürünü, çocuklarınız için hazırlayacağınız ev yapımı pudinglerde de kullanabilirsiniz.
Çağın kronik hastalıklarından biri olan stresle mücadele konusunda gayet başarılı olan ürün, sahip olduğu potasyum sayesinde sizi stresten uzak tutabilir. Ayrıca, ürünün içerisinde yer alan antioksidanlar, birçok hastalıkla mücadeleye yardımcı rol üstlenebilir. Birçok mineral açısından zengin ürün, size zindelik kazandırırken iç organların daha düzenli çalışmasına da destek olur.
Çocuklarınıza süt içme alışkanlığı kazandırmanıza yardım eden ürünle tadına doyulmaz sütlü içecekler hazırlayabilir; çocuklarınızın daha dengeli ve sağlıklı beslenmesini sağlayabilirsiniz. Sütle bir arada tüketilen ürün, kemik ve diş sağlığının korunması için günlük alınması gereken kalsiyumun büyük bir kısmını rahatlıkla karşılayabilir. Hazırladığınız tatlılarda yer vereceğiniz ürünle daha dengeli ve lezzetli yiyeceklere imza atabilirsiniz.
Küçük büyük herkesin severek tükettiği ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: