Kereviz

Kereviz
Ürün Kodu: 3269

SATIŞ FİYATI:
3,99 KDV DAHİL
KG

Kendine has aromasıyla oldukça lezzetli olan kereviz, CarrefourSA reyonlarında taptaze olarak olarak satışa sunuluyor.

Düşük kalorili olmasının yanında içerdiği vitaminlerle de kış aylarında sıklıkla tercih edilen sebzeler arasında yer alır. Enginar, kereviz, pırasa, yer elması gibi sebzeler aynı familyadan olup kış aylarında oldukça faydalı gıdalar arasındadır. Kereviz de antioksidan özelliği sayesinde çeşitli hastalıklara karşı vücut direncinizi artırmada yardımcı olabilir. CarrefourSA reyonlarındaki, genelikle kök kısmı kullanılan kerevizin sapı ve yapraklarını da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

CarrefourSA reyonlarında kolaylıkla bulabileceğiniz taptaze kereviz, güçlü idrar söktürücü özelliğiyle de vücudun toksinlerden arınmasına yardımcı olur. Oldukça lezzetli bir sebze olan kerevizin çorbası, yemeği yapılabileceği gibi yapraklarını da salatalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

CarrefourSA'dan alacağınız kerevizin uyku problemi yaşayanlar için sakinleştirici etkisi de vardır. İçeceğiniz bir bardak kereviz sapı suyunun uykuya geçişi kolaylaştırdığı bilinir. Kökü, sapı ve yapraklarıyla birlikte hem farklı bir tat sunan hem de içerdiği vitamin bakımından oldukça sağlıklı bir sebze olan kerevizi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

En taze sebzeleri bulabileceğiniz CarrefourSA reyonlarından siz de taptaze kerevizi rahatlıkla satın alabilirsiniz.

3269
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: