Keskinoğlu Organik Fleto

Keskinoğlu Organik Fleto
Ürün Kodu: 412731

SATIŞ FİYATI:
39,90 KDV DAHİL
KG
Keskinoğlu Organik Fleto

Organik tavuk yetiştirme teknikleri kullanılarak üretilmesi, kullanıma hazır şekilde paketlenmesi ile beğeninize sunulan Keskinoğlu Organik Fileto, gerçek piliç etinin lezzetini yemeklerinize taşıyor.CarrefourSA reyonlarında bulunan organik tavuk ürünlerinden biri olan Keskinoğlu Organik Fileto, sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin tercih edebileceği piliç ürünleri arasında yer alır. Pek çok yemek tarifinde kullanabileceğiniz bu piliç türü, kullanıma hazır olarak temizlenmiş ve fileto şeklinde kesilmiştir.

Ailenizle güvenle tüketebileceğiniz bu piliç ürünü, yemeklerinize gerçek tavuğun lezzetini katar.Parça piliç-kanat, but, göğüs kategorisinde yer alan Keskinoğlu Organik Fileto özellikle tavuk şnitzel yapımında tercih edebileceğiniz piliç çeşididir.Kısa sürede lezzetli sofralar hazırlarken pratik olmanızı sağlayan Keskinoğlu Organik Fileto'yu tavuk sote yaparken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beşamel sos gibi çeşitli soslarla uyum gösteren piliç fileto, çocuklarınızın sağlıklı beslenmesi için de önemli bir yiyecek türüdür.Zayıflamak isteyenlerin menülerini süsleyen salata tariflerinde de haşlanarak kendine yer bulan bu piliç ürününü, özellikle Sezar salata içinde de tüketebilirsiniz.

Organik piliç lezzetini yemeklerinize getiren Keskinoğlu Organik Fileto'yu denemek için ürünü dilediğiniz miktarda sepetinize ekleyebilir ve kolayca tüketebilirsiniz.412731

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: