Keskinoğlu Poşetli Bütün Piliç

Keskinoğlu Poşetli Bütün Piliç
Ürün Kodu: 261482

SATIŞ FİYATI:
6,95 KDV DAHİL
KG
Keskinoğlu Poşetli Bütün Piliç

Sağlıklı beyaz et yemek isteyenlerin mutfakta gözdesi olan tavuk, Keskinoğlu Poşetli Bütün Piliç ile sofralara lezzet getiriyor. Hava geçirmeyen korunaklı ambalajında sağlıkla saklanan ürün, uzun raf ömrüne sahip oluşuyla güven veriyor. Vakumlu ambalajlama tekniği ile tazeliği korunurken, herhangi bir koruyucu madde ya da yapay katkı maddesi de içermiyor. Doğal koşullarda, serbest gezen tavuklardan elde edilen ürün, tüketiciye sağlıklı protein sunuyor.
CarrefourSA raflarında Tavuk ve Hindi bölümünde yerini alan ürün ile lezzetli beyaz et, tüketicinin mutfağına ulaşıyor. Bütün olarak ister bir seferde isterseniz de farklı parçalar halinde ayrı ayrı değerlendirilebiliyor. Kaliteli beyaz etin bütün güçlü besin değerlerini içeriyor. Özellikle yetişme çağındaki çocuklarla birlikte her yaştan tüketicinin de sağlıklı beslenmesine katkı sağlıyor. Sadece haşlayarak suyunu çorba ya da pilava katabilir; etini diyet yemeği niteliğinde sofranıza getirebilirsiniz. Çeşitli soslarla daha da lezzetlendirebilir ya da yahnisini pişirebilirsiniz. Dilerseniz fırında kızartarak misafirlerinize layık bir ikramlık haline getirebilirsiniz.
Doğru beslenmenin en önemli unsurlarından biri olan beyaz etin kaliteli örneği olan ürünü hemen sepetinize ekleyebilir; kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: