Keskinoğlu Tabaklı Bütün Piliç

Keskinoğlu Tabaklı Bütün Piliç
Ürün Kodu: 261475

SATIŞ FİYATI:
7,99 KDV DAHİL
KG
Keskinoğlu Tabaklı Bütün Piliç

Nefis tadı, bereketli eti ve mis gibi kokusuyla Keskinoğlu Tabaklı Bütün Piliç, kalabalık sofralara lezzet ve afiyet veriyor.
Kesilmiş, ayıklanmış ve pişirmeye hazır hale getirilmiş olan ürün, mutfakta işinizi kolaylaştırıyor; yemeğiniz çabucak hazır hale geliyor. Taze ve körpe beyaz et olduğu için pişmesi kısa sürüyor; düdüklü tencereye koymanıza gerek kalmıyor. Son kullanma tarihine kadar +4 derecede muhafaza edebileceğiniz ürünü hemen kullanmayacaksanız derin dondurucu bölümüne atabilir; gerektiği zaman çıkarıp pişirebilirsiniz.
Evdeki birey sayısı kalabalık olduğunda tümünü pişirebilir; az sayıda kişi varsa tavuğu ikiye bölerek bir parçasını haşlayabilir ya da doğrudan fırında kızartabilirsiniz. Kullanmadığınız diğer parçayı ise yine buzdolabı poşetine koyarak buzluğa yerleştirebilirsiniz. Ani misafiriniz geldiğinde ya da uğraştırıcı bir yemek yapmaya vaktiniz olmadığında hemen dolaptan çıkarıp fırına sürebilirsiniz. Protein kaynağı olan ürünü ailece güvenle tüketebilirsiniz.
CarrefourSA reyonlarında yer alan Bütün Piliç bölümünde sunulan ürünü dilediğiniz sayıda sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir; beyaz etin sağlıklı lezzetini katacağınız birbirinden güzel tariflerle süslediğiniz masalarda ailecek mutlu ve keyifli saatler geçirebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: