Keskinoğlu Tabaklı Kalça Şiş

Keskinoğlu Tabaklı Kalça Şiş
Ürün Kodu: 261458

SATIŞ FİYATI:
15,50 KDV DAHİL
KG
Keskinoglu Tabaklı Kalca Sis

Ailenize ve sevdiklerinize besleyici ve bir o kadar da lezzetli yemekler hazırlamak istiyorsanız, CarrefourSA tarafından Parça Piliç - Kanat, But, Göğüs reyonunda sunulan Keskinoğlu Tabaklı Kalça Şiş, sizin için ideal ürün olabilir. Hem tek başına hem de çeşitli sebzelerle bir arada pişirebileceğiniz yiyecek, beyaz etin sağlığını beraberinde getirir. Çeşitli baharat karışımlarıyla tavada pişirebileceğiniz ürünü, fırında tepsiye yerleştirerek ya da pişirme torbasında fırınlayarak da servise hazır hale getirebilirsiniz. Derisinden arındırılan ürünü, hafta sonları gerçekleştireceğiniz mangal partilerinizin ve pikniklerinizin de baş konuğu yapabilirsiniz.
Proteinden zengin olan ürün, özellikle ağır sporlarla uğraşanların gereksinim duydukları proteini tüketilen miktara bağlı olarak önemli ölçüde karşılayabilir. Ayrıca, et yemeyi sevmeyen çocuklarınıza da birbirinden leziz tariflerle sunacağınız ürün sayesinde çocuklarınız daha dengeli bir öğüne kavuşabilirler. Tükettikten sonra uzun süre tokluk hissi yaşamanızı sağlayan yiyecek, vücut fonksiyonlarınızın düzenlenmesine de yardım eder. Diyet dönemlerinde menülerinizde yer vereceğiniz beyaz et, kilo kaybınızın daha kolay gerçekleşmesini sağlarken kas kütlenizin azalmasını ise engeller.
Son derece lezzetli olan ürünü denemek için sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: