Keskinoğlu Yumurta 15'li

Keskinoğlu Yumurta 15'li
Ürün Kodu: 365890

SATIŞ FİYATI:
5,99 KDV DAHİL
AD
Keskinoğlu Yumurta 15'li - Orta Boy

CarrefourSA reyonlarında yumurta bölümünde yer alan Keskinoğlu Yumurta lezzetiyle olduğu kadar besleyici özellikleriyle de sağlıklı beslenmek isteyenlerin başlıca tercihi olmayı sürdürüyor.

Protein bakımından oldukça zengin olan Keskinoğlu Yumurta, içeriğinde yer alan selenyum, folate, fosfor gibi minerallerin yanında B12, B5 ve A vitamini deposudur. Ayrıca protein bakımından zengin oluşundan dolayı karnı uzun süre tok tutar ve açlık hissini azaltır. Verdiği enerji ve tokluk hissi açısından yumurta, spor yapanlar için doğru bir besin kaynağıdır.

Besin değeri son derece yüksek bir gıda olan yumurta kahvaltıların değişilmez besinlerindendir. Protein, vitamin ve mineral bakımından son derece zengin oluşundan dolayı yumurta çocukların gelişiminde önemli role sahip gıdaların başında gelir. Bunun yanında vücuttaki iyi kolesterol oranını arttırıp kötü kolesterolü azaltan yumurtanın vücudu kalp rahatsızlığı ve felç gibi hastalıklara karşı koruduğu düşünülmektedir.

Besleyici özelliğiyle olduğu kadar vitamin ve mineraller bakımından zengin oluşuyla gerek kahvaltılarda gerekse ara öğünlerde ilk akla gelen besinlerin başında gelen Keskinoğlu Yumurta her yaştan insanın tüketmesi gereken gıdaların başında gelmektedir.

15'li paketler halinde satılan Keskinoğlu Yumurta ürününü CarrefourSA güvencesiyle sanal mağazadan dilediğiniz miktarı seçerek kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: