Kinder Sürpriz Yumurta 4'lü

Kinder Sürpriz Yumurta 4'lü
Ürün Kodu: 479356

SATIŞ FİYATI:
9,95 KDV DAHİL
AD
Kinder Sürpriz Yumurta 4'lü

Çikolata keyfini çocuklar için eğlenceli bir hale getiren Kinder Sürpriz Yumurta 4'lü, CarrefourSA’nın çikolata bölümünde damak tadınıza sunuluyor. Çocuklar kadar yetişkinlerin de severek tükettiği ürün, içerisindeki farklı oyuncak sürprizleri ile çikolata keyfini ikiye katlıyor.
Zengin çikolata ve süt içeriği ile sağlıklı bir aperatif olarak tüketebileceğiniz ürün, kandaki şeker seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Özellikle strese karşı etkili olma özelliğiyle bilinen çikolata, çocukların ve yetişkinlerin severek tükettiği gıdalar arasında yer alıyor. Yemeklerden sonra ailenize ikram edebilir, çocuğunuzun beslenme çantasına koyabilirsiniz.
Dörtlü paket içinde sunulan sürpriz çikolatalı yumurtayı kuru ve serin yerlerde son tüketim tarihine kadar güvenle muhafaza edebilirsiniz. Ayrılabilen paketleri sayesinde pratik bir kullanım sağlayan ürünü, sevdiklerinize ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Her seferinde içinden çıkan fazla oyuncaklar, çocukların fiziksel ve zihinsel becerilerini geliştirmeye yardımcı olurken yetişkinler için de nostaljik bir deneyim yaşatıyor. Günlük gezilerinizde yanınızda alabileceğiniz ürün ile tatlı krizlerinizi lezzetli bir şekilde giderebilirsiniz. Çikolata tadıyla lezzetli bir atıştırmalık yaratan ürünü denemek isterseniz hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: