Kinder Süt Dilimi

Kinder Süt Dilimi
Ürün Kodu: 293928

SATIŞ FİYATI:
1,05 KDV DAHİL
AD
Kinder Süt Dilimi

Kinder Süt Dilimi, sütlü ve ballı içeriği ile çocuklara besleyici bir ara öğün vadediyor. Ebeveynlerin de sevdiği sağlıklı atıştırmalık, iki yumuşak kek arasında krema bulunduruyor. Doğal içeriği ve besleyici yapısı ile evlerinizden eksik etmek istemeyeceğiniz ürünün yüzde 35'i pastörize sütten oluşuyor. İçeriğinde bitkisel yağ, tam yağlı süt tozu, un, yumurta gibi maddeler bulunduran kekin yüzde 5'i ise baldan oluşuyor. Üzerinde yazan son kullanma tarihine kadar güvenle yenebilen ürün, kapalı ambalajı içinde tazeliğini koruyor.
100 gramda 421 kcal enerji bulunduran kek, diş ve kemik gelişimi için önem arz eden kalsiyumun ve günlük protein ihtiyacının karşılanmasına da yardımcı oluyor. CarrefourSA reyonlarında Tatlılar bölümünde yer alan ürün, lezzeti ile çocukların da beğenisini kazanıyor. Sağlıklı besin, dayanıklı paketi ile çantada sızıntı yapmadan taşınabiliyor; beslenme çantalarına kolaylıkla sığıyor. Yalnız çocuklar tarafından değil; yetişkinlerce de tüketiliyor. Kakaolu kek ve bal ile günün her öğünü keyfine varılabiliyor. Süt ile beraber yenmesi tercih ediliyor.
Siz de ürünü tek tık'la sepetinize ekleyerek siparişinizi verebilir; hafif tatlıya kolaylıkla sahip olabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: