Kıvırcık Salata Adet

Kıvırcık Salata Adet
Ürün Kodu: 3532

SATIŞ FİYATI:
2,29 KDV DAHİL
AD

Sofralarınızın vazgeçilmezleri salatalarınızın ve garnitürlerinizin olmazsa olmazı kıvırcık salata, zengin besin değerleri ile CarrefourSA meyve & sebze reyonlarında sizlerle buluşmayı bekliyor.

Taze ve çıtır çıtır kıvırcık salata lezzetinin yanında içerdiği besin öğeleriyle sağlıklı beslenmenize yardımcı olur. Özellikle sağlıklı kilo vermek isteyenlerin tarif ve sunumlarında yer verdiği kıvırcık salata, az yağ ve kalori içermesiyle dikkat çekiyor. İçerdiği B1 ve B12 vitaminleri açısından zenginliği ile bilinen ve yılın her mevsimi sofranızda yer alabilen bir sebze çeşidi olmasıyla birlikte faydaları da oldukça fazladır. Ayrıca gün içerisinde atıştırmalık olarak tüketilecek bir miktar kıvırcık salata, cilt hücreleri için ihtiyaç duyulan A vitamininin çoğunu karşılar.

Geniş kullanım alanıyla kıvırcık salata sofranızda yer verdiğiniz yemekler ile birlikte şık sunumlar yapmanızı sağlayacak. Akşam veya öğle yemeklerinizi güzel bir salata ile taçlandırmak istiyorsanız kıvırcık salata bunun için ideal lezzet. Pratik bir salata sunumuyla ile sofranıza konuk edebileceğiniz kıvırcık salata garnitürlerinize ve sofralarınıza renk katacak.

Vazgeçilmez garnitür kıvırcık salatayı sepetinize ekleyebilir, kendinize has sunum ve kullanım alanıyla birlikte ürünü sofranız ile buluşturabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: